Shiko Filma me Titra Shqip

Postuar ne Mar 30, 2013 ne 5:36 pm · nga

Zombieland (2009)

Komedia Zombieland fokusohet ne dy burra te cilet kane gjetur nje menyre per te mbijetuar ne nje bote te mbushur nga zombi. Kolombi eshte nje frikacak i madh , por kur jeni te frikesuar se mos beheni ushqim per zombit, frika mund t’ju mbaje gjalle. Tallahassee eshte nje vrases ne mase i zombit dhe eshte i vendosur te gjeje Twinkin e fundit ne toke. Kur ata bashkohen me Uikita dhe Little Rock, te cilat kane gjetur edhe ato menyra unike per te mbijetuar, atyre do i duhet te vendosin: ti besojne njeri-tjetrit apo te lufojne vetem kunder zombit?

Zombieland (2009)

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE