Shiko Filma me Titra Shqip

Postuar ne Aug 11, 2013 ne 3:47 pm · nga

Karam (2005) – Hindi

Xhoni është një vrasës që punon për një gangëster të vetquajtur Kapiteni. Pasi vrau një familje të tërë, ai vuan pasojet e veprimeve të tij dhe vendos ta lërë këtë lloj pune. Ai nis një jetë të re me gruan e tij shtatzanë Shalin-ën. Shumë shpejt ish bosi i Xhonit e sheh veten në telashe dhe …..

Karam (2005) - Hindi

Karam (2005) – Hindi

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
NOWVIDEO
NOVAMOV
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE