Shiko Filma me Titra Shqip

Postuar ne Mar 19, 2013 ne 3:37 pm · nga

Il capo dei capi 6

Il Capo Dei capi eshte nje miniserial gjashte pjese e qe debutoi ne Canale5 ne mes te tetorit dhe nentorit 2007, ne Itali. Ajo tregon historine eSalvatore Riina, alias Toto u Curtu, nje mafioz nga Corleone, Sicili. Riinaeshte luajtur nga Claudio Gioè, dhe seri u drejtua nga Alexis Sweet dheEnzo Monteleone. Filmi eshte frymezuar nga libri eponymous hetim-eGiuseppe D’Avanzo dhe Atilio BOLZONI.

Il capo dei capi 6
SHIKO FILMIN
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE