Shiko Filma me Titra Shqip

Postuar ne Feb 22, 2013 ne 5:08 pm · nga

Cocktail (2012)

Film Indjan.
Nje trekendesh dashuri perfshire nje djale dhe dy vajza, te cilat jane shoqe te ngushta por shume te kunderta me njera tjetren.

Cocktail (2012)
A love triangle between a guy and two girls, who are best friends but the complete opposite of one another.


SHIKO FILMIN

VIMEO
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
UPLOADC